توضیحات و سرفصل دوره مقدماتی طراحی وب سایت با وردپرس

در این دوره ۰ تا ۱۰۰ مراحل راه اندازی یک وبسایت وردپرسی رو یاد می گیرید. بعد از گذروندن این دوره می تونید وبسایت خودتون رو با قالب ها و افزونه های آماده وردپرس بسازید و کسب و کارتون رو شروع کنید.

این دوره پشتیبانی داره و تا انتهای یادگیری با شما هستیم.

سرفصل ها
در ابتدای شروع دوره، با مفاهیم پایه هاست، دامنه و سرور آشنا خواهید شد. سپس یک نام برای وبسایت خود انتخاب می کنید و پس از خرید هاست مناسب به سراغ قسمت بعد خواهید رفت.
در این قسمت ساختار کلی فایل های وردپرس و دیتابیس اون رو توضیح دادم. شناخت ساختار وردپرس یکی از مهم ترین نکات برای شروع کار را اون هست.
در این قسمت روش ساده نصب وردپرس روی هاست رو توضیح دادم. پس از نصب وردپرس می تونید وارد مراحل طراحی وبسایت بشید.
روش های کلی نصب قالب و افزونه رو یاد میگیرید. چندین افزونه و قالب کاربردی و مهم رو معرفی خواهم کرد و به تکمیل طراحی وبسایت خواهیم پرداخت.
در این قسمت مراحل راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی رو به صورت کامل توضیح دادم. افزونه و های و بخش های مورد نیاز، مثل درگاه پرداخت، روش های ارسال پستی و ... رو هم به صورت دقیق مورد بررسی قرار گرفته.
یکی از معروف ترین صفحه ساز های وردپرس، Visual Composer هست. تو این قسمت این صفحه ساز رو معرفی می کنم و بهتون یادم میدم چجوری باهاش کار کنید.
Elementor هم یکی از ساده ترین و البته کاربردی ترین صفحه ساز های وردپرس هست. تو این قسمت نحوه کار با این صفحه ساز رو توضیح دادم.
یکی از مهم ترین بخش های هر وبسایت فرم های آن هستند. در حقیقت فرم ابزار دریافت اطلاعات از کاربر هست. تو این قسمت نحوه ساخت فرم های مختلف در وردپرس رو بهتون آموزش دادم.
تمامی مواردی که تا این بخش از دوره آموزش دادم رو در قالب یک مینی پروژه تمرین و تست خواهیم کرد. مثال ها کاربردی زیادی زده خواهد شد تا مطالب دوره به صورت کامل برای شما دوره و رفع اشکال شود.
قطعا یکی از مهمترین قسمت های راه انداز وبسایت، اخذ مجوز از سازمان های مربوطه هست. تو این قسمت مجوزه های مورد نیاز و نحوه اخذ اون ها رو توضیح دادم.
قطعا امنیت یکی از مهمترین مواردی هست که در حین راه اندازی وبسایت باید به اون دقت زیادی داشته باشیم. تو این قسمت اصول تامین امنیت کافی برای یک وبسایت وردپرسی رو توضیح دادم.
سئو مجموعه کارهایی که به شما کمک می کنه وبسایتتون داخل نتایج جستجوی کاربران در گوگل یا موتورهای جستجوی دیگه، رتبه بالاتری داشته باشه. یک سری اصول کلی برای سئو وجود داره که تو این قسمت از آموزش به توضیح این اصول پرداختم.
محتوا قلب تپنده هر وبسایت هست. تولید محتوای اصولی به کاربر کمک می کنه تا در وبسایت شما سریع تر به هدف خودش برسه. تو این قسمت اصول تولید محتوای حرفه ای رو توضیح دادم.
تعداد ۱۰ نفر در این دوره ثبت نام کرده اند
۴۳۵,۰۰۰تومان ثبت نام در دوره
نظرات شرکت کنندگان دوره نقد و نظرات شما در مورد دوره ها و آموزش های گراتک