گراتک > دوره آموزشی > دوره آموزشی پروژه محور PHP

دوره آموزشی پروژه محور PHP

همون طور که می دونید PHP یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی سمت سرور هست. به دلیل سادگی و انعطاف پذیری بالایی که داره به شدت بین برنامه نویس ها محبوبه و طرفدار داره. با PHP می تونید انواع وبسایت و سامانه های نرم افزاری تحت وب رو برنامه نویسی کنید و حتی وب سرویس های مورد نیاز برای اپلیکیشن های موبایل رو بنویسید.

این دوره برای من مناسبه اگر:

  • با مفاهیم ابتدایی حوزه طراحی وبسایت مثل HTML و CSS آشنایی داشته باشم
  • پشتکار و وقت کافی برای انجام تمرین ها داشته باشم
  • در طول دوره نیاز به یک راهنما برای رفع اشکال داشته باشم
سرفصل ها
در ابتدای دوره به نصب و راه اندازی ابزارهای مورد نیاز و آماده سازی محیط کار پرداختم.
در این قسمت به معرفی و توضیح متغیرها و ثابت ها پرداختم.
در تکمیل بحث متغیرها، به سراغ آرایه ها رفتم و سعی کردم به صورت کامل و بسیار ساده اون رو توضیح بدم. تو این قسمت در مورد درک آرایه ها صحبت کردم.
آموزش حلقه های تکرار رو با دستور FOR شروع کردم. قطعا این دستور یکی از کاربردی ترین حلقه های تکرار تو برنامه نویسی هست. تو این قسمت سعی کردم این موضوع رو خیلی ساده براتون توضیح بدم.
یکی از اصلی ترین دستورات شرطی IF هست. تو این قسمت خیلی ساده سعی کردم این دستور رو بهتون توضیح بدم.
این دستور هم یک نوع دیگه از حلقه های تکرار هست. کاربردهای بسیار جالبی داره و تو این قسمت سعی کردم با یک مثال ساده این موضوع رو براتون توضیح بدم.
حلقه While هم آخرین نوع حلقه تکراری هست که تو این دوره در موردش صحبت کردم. این نوع حلقه هم کاربردهای خاص خودش رو داره. تو این قسمت در موردش صحبت کردم.
این دستور دومین دستور شرطی هست که تو این دوره در موردش حرف زدم. کاربردهای بسیار جالبی داره و سعی کردم با یک مثال ساده براتون تشریحش کنم.
در این قسمت کار با فرم ها رو شروع کردیم. فرم ها ابزارهای دریافت اطلاعات از کاربر هستند و قطعا همیشه یکی از مهم ترین بخش های هر وبسایت و اپلیکیشن تحت وب محسوب خواهند شد.
در فرم ها دو روش برای ارسال اطلاعات وجود دارد. روش اول get و روش دوم post. هر کدوم از این روش ها مزایای خودش رو دارن. تو این قسمت این مورد صحبت کردم.
فرم ها ویژگی ها و المان های بسیار زیاد دارند. اطلاع از وجود این المان ها به شما کمک می کنه طراحی بهتری داشته باشید. تو این قسمت در مورد انواع المان های فرم و type اون ها به علاوه یک سری attribute های کاربردی صحبت کردم.
دوره آموزشی پروژه محور PHP
  • قیمت دوره
    ۴۵۵,۰۰۰
    تومان
  • وضعیت دوره بزودی
  • نوع دسترسی مخصوص اعضا
مدرس دوره

سید مرتضی مهدوی

ثبت نام در دوره

پرسش و پاسخ برنامه نویسان

بخشی برای حل مشکلات برنامه‌نویسی و مباحث پیرامون آن شروع کن