صفحه اصلی » سئو و بازاریابی اینترنتی

سئو و بازاریابی اینترنتی

میزان اهمیت وبسایت شما، در نحوه ارائه آن است...

مطرح ترین نوع و روش بازاریابی کنونی از طریق بازاریابی اینترنتی است و شرکت های بزرگ جهان سرمایه گذاری کلانی در این زمینه کرده اند و یکی از الزامات بازاریابی اینترنتی وجود یک سایت می باشد و از طریق وب سایت بسیاری از معاملات شروع می گردد و برای آنکه شما بازدید کننده و مشتری بالقوه ای داشته باشید باید روی افزایش بازدید کننده خود تمرکز کنید و اصلی ترین و مهم ترین روش بازاریابی از طریق موتورهای جستجو است. پس سئو سایت در کسب و کارهای کنونی سکه شانس و عامل رونق روزافزون سئو سایت و بهینه سازی و حضور در صفحه اول گوگل است.

مزایای سئو

  • ۸۷ در صد بینندگان وب سایت ها، از طریق موتورهای جستجو وارد آن وب سایت شده اند.
  • ۷۳ در صد معاملات آنلاین، به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود.
  • ۳.۵ بیلیون وب سایت، با هم در حال رقابت بر سر پول هستند، اما واقعیت این است که کسری از یک درصد این سایت ها، به صفحه اول موتورهای جستجو راه می یابند.

مزایای بازاریابی اینترنتی

از مزایای بازاریابی اینترنتی می توان به در دسترس بودن اطلاعات وسیع و نامحدود اشاره نمود، کاربران با اتصال به اینترنت و جستجوی کالای مورد نظرشان به راحتی قادرند در هر ساعتی از شبانه روز اطلاعات کاملی راجع به آن کالا دریافت نمایند و در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام کنند. به علاوه فروش آنلاین برای مالکین شرکت ها به علت عدم نیاز به نیروی کاری، مقرون به صرفه تر نیز می باشد. به طور کلی با استفاده از بازاریابی اینترنتی می توان بازار محدود و محلی را به بازاری گسترده و جهانی تبدیل نمود.

طرحی سایت در رفسنجان

جهت دریافت مشاوره، دریافت پاسخ سوالات خود و ارتباط با همکاران ما، روی لینک زیر کلیک کنید

تماس با ما